Teslimat Şartları

Mağazamızdan veya www.gokevconcept.com sitemizden aldığınız 100 TL üzeri tüm ürünlerin İç Anadolu Bölgesi için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazalarımızdan veya +90 318 225 29 29 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz.

İç Anadolu Dışı Teslimat

Bulunduğunuz adres için ürünlerin nakliye ve kurulum bedelini toplam satış tutarına eklenmiş halde görebilirsiniz. Bunun için ürünleri sepete ekleyin ve ilerleyen adımlarda adresinizi girin.

Gök Ev Concept olarak teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.

Araçlarımızın dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

* ÜCRETSİZ TESLİMAT ŞEHİR MERKEZLERİ İÇİN GEÇERLİDİR. Şehir merkezi dışında kalan bölgeler için ekstra ücret talep edilebilir.

* Asansör ya da merdiven ile teslimat yapılamaması durumunda vinç ile teslimat yapılabilir. Vinç teslimatlarında vinç ücreti müşteriye aittir.

Yurtdışı Teslimat

Gök Ev Concept olarak dünyanın her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Ürün gönderim şartları kıta kıta, ülke ülke değişmektedir.

Alacağınız ürünlere göre kargo fiyatlandırılması yapılmaktadır.

Alacağınız ürünlerin isimlerini ve bulunduğunuz adres ve posta kodu bilgilerinizi mail veya telefonla ekibimize bildirerek bilgi alabilirsiniz.

Garanti Koşulları

Ürünlerimizin garantisi ortalama 2 yıldır. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı Üretici garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını Gök Ev Concept belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası veya satış formu ile arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretim servisimize ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı üretim servisimiz tarafından onaylanmalıdır.

Garanti sağlayıcı tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir.İade veya  değişim durumlarında kargo ücreti alıcıya aittir.

Daha detaylı bilgi için info@gokevconcept.com den bize ulaşabilirsiniz.

İade Şartları

Tüm ürünlerimiz ortalama 30 iş gününde size özel üretilir ve tarafınıza teslim edilir. Tüm ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir. Tüm ürünlerimiz kişiye özel üretildiği için (üretim kaynaklı problemler dışında) iade kabul edilememektedir.

Mobilyalar, Sehpa , Aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünler özel ürün kapsamına girmektedir.

Özel olarak mekanınıza uygun olarak tasarlanıp üretimi yapılan ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.